1.FC - MKS 7-4

Przegrana na inaugurację ligi.

W pierwszym naszym meczu przegraliśmy z drużyną z Katowic 7-4. Sam wynik może wskazywać na dość łatwe zwycięstwo gospodarzy ale wcale tak łatwo nie było. Nasi piłkarze zagrali bardzo dobry mecz, walczyli jak równy z równym.Do przerwy strzeliliśmy dwie bramki i minimalnie przegrywaliśmy 3-2. Po przerwie szybko odrobiliśmy straty i po kolejnych 2 naszych bramkach prowadziliśmy 4-3. Gospodarze wyrównali na 4-4 i wynik ten utrzymywał się przez dłuższą część drugiej polowy. Dopiero w końcówce , gdy brakowało nam już sił drużyna z Katowice strzeliła nam 3 bramki ustalając wynik na 7-4. Bardzo dziękujemy naszym zawodnikom za dobrą grę i zaangażowanie.Bramki dla naszej drużyny strzelili : Kacper,Kamil,Dawid i Bartosz..