Gwiazda Ruda Śląska - MKS Siemianowiczanka 8-4

W ostatnim Naszym meczu w tym sezonie przegraliśmy na wyjeździe z drużyną Gwiazdy Ruda Śląska 8-4.Niestety powtórzyła się sytuacja z meczu z GKS-em i ponownie wyszliśmy na boisko wystraszeni przeciwnika.W pierwszej połowie graliśmy słabo i nie potrafiliśmy uspokoić gry.Rywale dość łatwo dochodzili do sytuacji bramkowych i strzelili nam 4 bramki.My odpowiedzieliśmy jednym trafieniem po kontrze Kacperka Pioruna.Drugą część zaczęliśmy również słabo i drużyna Gwiazdy szybko strzeliła nam następne dwa gole.Dopiero w ostatnich 15 minutach zaczęliśmy grać swoje.Były podania,walka o każdą piłkę a o swojej szybkości i skuteczności w ataku wreszcie przypomniał sobie Kamil.Po kilku szybkich akcjach strzeliliśmy trzy bramki.Rywale dołożyli do wyniku dwa trafienia i drugą połowę spotkania przegraliśmy minimalnie 4-3.Gdybyśmy przez całe spotkanie zagrali tak jak końcówkę to mogliśmy powalczyć z bardzo dobrą drużyną Gwiazdy jak równy z równym.Bramki dla naszej drużyny strzelili:Kacper Piorun 3 , Kamil Rzepus 1.