Kolejne wygrane MKS-u

W 6 i 7 kolejce Ligowej zdobyliśmy komplet punktów .Najpierw pokonaliśmy u siebie drużynę 1.FC Katowice 6-3,a tydzień później wygraliśmy na wyjeździe z zespołem Gwiazdy Ruda Śląska 3-7.W meczu tym byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą i już do przerwy prowadziliśmy 5-0.Wynik mógł być jeszcze wyższy lecz nie wykorzystaliśmy kilku 100 % sytuacji.W drugiej połowie mecz się wyrównał lecz gospodarze nie byli w stanie odrobić strat z pierwszej połowy.Przed nami kolejne ciekawe spotkania , już w poniedziałek 20 października zagramy u siebie z drużyną   GKS-u Katowice , a za tydzień zmierzymy się na wyjeździe z liderem naszej grupy Rozwojem Katowice.

MKS Siemianowiczanka - 1.FC Katowice 6-3 (2-1) Bramki: 20` Bartosz Łata, 27` Kacper Piorun, 34` Kacper Piorun, 35` Kinga Bieszczad, 51` Kacper Piorun, 60` Kacper Piorun

SRS Gwiazda Ruda Śląska - MKS Siemianowiczanka 3-7 (0-5) Bramki: 7`14` Kacper Piorun, 25` Mateusz Nowak, 30` Kacper Piorun, 50` Bartosz Łata, 52` Kacper Piorun, 57` Kamil Nogielski