MKS Siemianowiczanka - GKS GIEKSA Katowice 6-1

W meczu 10 kolejki 1 Ligi Okręgowej Orlików Starszych grupa II wygraliśmy z drużyną GKS GIEKSA Katowice 6-1 (2-0).

Przez większość spotkania kontrolowaliśmy sytuację na boisku.
Graliśmy pewnie w obronie i wyprowadzaliśmy szybkie kontrataki , które niestety bardzo często sami przerywaliśmy niedokładnymi , lub zbyt lekkimi podaniami.Na szczęście kilka sytuacji wykończyliśmy skutecznie i po 4 bramkach niezawodnego Kacperka Pioruna i 2 Bartosza Łaty wygraliśmy.Goście stworzyli sobie kilka sytuacji strzeleckich lecz nie potrafili wykończyć ich celnym strzałem.

Po 10 kolejkach mamy na koncie 21 punktów ( bilans 7-0-3 )
i zajmujemy w tabeli bardzo wysokie drugie miejsce, ustępując miejsca tylko silnej drużynie Rozwoju Katowice.Na trzecim miejscu plasuje się GKS Katowice, który ma tyle samo punktów lecz trochę gorszy bilans bramek. 4 miejsce z 18 punktami zajmuje drużyna LKS Pogoń Imielin.

Na końcowy układ tabeli nie mamy już niestety wpływu. W ostatniej kolejce tej rundy pauzujemy , GKS Katowice gra z ostatnią Podlesianką , a Pogoń w ostatnim meczu zagra na wyjeździe z 1.FC Katowice ( i tu liczymy na wygraną podopiecznych Krzysztofa Zięby).

Nie zważając jednak na końcowy układ tabeli , bardzo dziękuję wszystkim zawodnikom za zaangażowanie,za walkę, za to że starali się nie tylko gdy gra się układała ale również wtedy gdy nam nie wychodziło. Brawo !!!