MKS SIemianowiczanka - Grunwald Ruda Śląska 4-4

W czwartek rozegraliśmy przedostatni mecz ligi trampkarzy 2004.Mecz był bardzo zacięty i mógł się podobać.Przez większą część pierwszej połowy prowadziliśmy 3-1 i wydawało się że mamy mecz pod kontrolą lecz goście wykorzystali nasze chwile niezdecydowania i jeszcze przed przerwą wyrównali wynik spotkania na 3-3.Po przerwie było równie ciekawie , zwłaszcza pod koniec meczu.Najpierw nie dopisało nam szczęście i piłka po strzałach Mateusza i Dawida trafiała w słupek a później mieliśmy go trochę więcej lecz pod swoją bramką.Najpierw Kamil wybił piłkę z lini bramkowej a po chwili pomógł nam słupek. Obie drużyny strzeliły jeszcze po jednej bramce i podzieliły się punktami.Bramki dla naszej drużyny strzelili Bartosz Łata 2 , Kacper Piorun 2.