Wygrana na inaugurację ligi

W pierwszym meczu ligi rocznika 04` nasza drużyna wygrała na wyjeździe z Akademią Piłkarską Silesia Katowice 3-11.Mecz zaczęliśmy jak chyba zwykle ze zbyt dużym respektem dla przeciwnika i z brakiem wiary w swoje umiejętności.Mimo to jako pierwsi strzeliliśmy bramkę.Po kilku minutach gospodarze zdołali jednak wyrównać.Od około 15 minuty zaczęliśmy grać o wiele odważniej w ataku i bardzo pewnie w obronie co pozwoliło nam strzelić przed przerwą trzy bramki.W drugiej połowie drużyna Silesii ruszyła do odrabiania strat,lecz nasza obrona nie pozwalała na oddawanie celnych strzałów.Większość akcji przerywaliśmy przed polem karnym lub w bocznych strefach boiska.Śmiałe ataki rywali stworzyły nam więcej miejsca z przodu a wysoka skuteczność w wykańczaniu kontrataków  pozwoliła nam strzelić jeszcze 7 bramek.SILESIA odpowiedziała 2 golami.Wynik końcowy 3-11 !. Bramki dla MKS-u strzelili 4 x Kacper Piorun,2 x Kinga Bieszczad,1 x Dawid Knels,1 x Krystian Przanowski,1 x Kamil Rzepus,1 x Kamil Nogielski,1 x br. sam.Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie a rodzicom za doping.Powodzenia.